Rastrová 2D grafika

Adobe Photoshop pre fotografov

(3 - user rating)
Adobe Photoshop pre fotografov 5.0 out of 5 based on 3 votes.
Zdieľajte obsah:

Cieľ kurzu: Cieľom školenia Photoshop pre fotografov v Prešove je naučiť absolventa ako pracovať, upravovať a následne pripraviť digitálnu fotografiu. Absolvent po skončení školenia bude ovládať základy work-flow pri práci s fotografiou, naučí sa využívať základné možnosti programu Adobe Bridge a Camera raw, ako efektívne s týmto programom pracovať, nedeštruktívne úpravy vo Adobe Photoshop, Adobe Bridge, Adobe Camera raw.
Kurz je určený pre grafikov, fotografov, ktorí pracujú s digitálnou fotografiou.

Vstupné požiadavky: Charakter modulu vyžaduje od absolventov znalosti práce s Windows, správy súborov, základný prehľad pri práci fotografiou.

Staňte sa naším fanúšikom!

Adobe Photoshop základy

(3 - user rating)
Adobe Photoshop základy 3.7 out of 5 based on 3 votes.
Zdieľajte obsah:

pocitacovy-kurz-photoshop
Cieľ kurzu:
Cieľom počítačového kurz Photoshop - základy je aby absolvent ovládal základnú prácu s grafikou v programe. Absolvent tohto kurz bude vedieť  Photoshopu na úpravu rastrových obrázkov. Oboznámi sa s prácou s dostupnými efektamy a filtrami pre úpravu vzhľadu, nástrojmi na ručné kreslenie a úpravy a naučí sa ich prakticky využiť. Absolovaním počítačového kurzu Photoshop získa vedomosti o tom ako si hotový obrázok dokáže uložiť v správnom formáte a vytlačiť.

Staňte sa naším fanúšikom!

Podkategórie